Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vila reality show VyVolení – Noví hrdinové už má svého prvního obyvatele

28. 8. 2007
Reality show VyVolení – Noví hrdinové začala! Úvodní hlasování, ve kterém měli diváci možnost svými hlasy rozhodnout o prvním obyvateli Vily, je za námi. Vybíralo se z této trojice: Markéta Vartýřová, Juli Csóka a Láďa Hubený.


Nejvíce hlasů získal Juli Csóka a stává se tak historicky prvním Novým hrdinou.Obrazek

Výsledky:
Juli Csóka – 7 044 hlasů
Markéta Vartýřová – 3 059 hlasů
Láďa Hubený – 1 343 hlasů


Už teď můžete hlasovat pro trojici dívek: Danča Jochcová, Káťa Gajdová a Veronika Fasterová.


Danča Jochcová
Servírce Danče z Ostravy je osmnáct let. Píše básně, miluje koně, psy, jízdu na kole a hlavně smích. Někdy to s ním ale přehání.

Narodila se ve znamení Vah, bydlí v Ostravě. Na otázku, která tři slova ji nejvíce vystihují, odpověděla: držka, humoristka a upřímná. Mezi její koníčky patří také cestování, přátelé a malý synovec.

SMS pište na číslo: 906 90 07 ve tvaru DANCA
Volejte na telefonní číslo: 906 34 90 61


Káťa Gajdová
Jednadvacetiletá barmanka Káťa ráda cestuje, čte časopisy věnované hudbě i filmu a chová králíka. Přála by si dostudovat a také zakusit život ve Vile.

Káťa je Blíženec a bydlí v Brně. Podle svých slov je komunikativní a také se dobře učí jazyky. Tři slova, která ji nejlépe vystihují jsou: jsem sama sebou. K jejím koníčkům patří sport, zpěv a dokonce i sex. Touží být slavná a úspěšná a proto se chce dostat do Vily reality show VyVolení – Noví hrdinové.

SMS pište na číslo: 906 90 07 ve tvaru KATA
Volejte na telefonní číslo: 906 34 90 62


Veronika Fasterová
Hlavními přednostmi devatenáctileté modelky Veroniky jsou bezprostřednost a upřímnost. Mezi své neřesti počítá sladkosti.

Veronika se narodila ve znamení Vah a bydlí v Praze. Krásně tančí, zvláště latinsko-americké tance. Vystihují ji tato slova: člověk legrační, bláznivý. Kromě tance a sportu se ráda sejde s přáteli. Ve Vile chce zažít něco neobvyklého.

SMS pište na číslo: 906 90 07 ve tvaru VERONIKA
Volejte na telefonní číslo: 906 34 90 63
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář