Jdi na obsah Jdi na menu
 


Petr Dvořák: Nova přijde s vlastní taneční show na podzim 2008

13. 10. 2007

Televize Nova chce v příštím roce přijít s vlastní taneční show, která by ale nebyla zaměřená čistě jen na taneční disciplíny. "Ve světě taneční show pořád letí, ale my hledáme variantu, která míří dál, kde nejde jen o tanec. Počítáme s ní na podzim 2008," prohlásil v rozhovoru pro MF Dnes generální ředitel Novy Petr Dvořák.

Nova nyní podle Dvořáka počká, jak uspěje Česká televize s druhou řadou taneční show StarDance. První řada dosahovala v průměru dvou milionů diváků a první program ČT díky ní ve sledovanosti porážel Novu. Na Slovensku tuto show vysílala sesterská stanice Novy, komerční televize Markíza.

Na jaro plánuje Nova licencovanou hudební soutěž X Factor. Castingy na soutěžící začínají už tento měsíc a jak už dříve sdělila mluvčí televize Veronika Šmítková, zařazení X Factoru znamená, že Nova v příštím roce nepočítá s další řadou soutěže Česko hledá SuperStar. Podle Dvořáka chce televize pokračovat také v žánru Výměny manželek nebo Vem si mě! "Na stole už máme dvě či tři sondy do rodin. Děláme je jinak než v zahraničí a diváci o ně mají zájem," řekl šéf Novy.

V příštím roce se na obrazovce Novy také objeví původní krimiseriál, na jehož scénáři pracuje tým publicistického pořadu Na vlastní oči. "Máme čtyři náměty, z nichž nejdál je série podle skutečných případů Berdychova gangu," prozradil Dvořák. Nova také počítá s volným cyklem televizních filmů pro ženy a letošního Silvestra chce opět vysílat živě z Václavského náměstí v Praze.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář