Jdi na obsah Jdi na menu
 


HBO COMEDY odstartuje v polovině září

25. 8. 2007
Pro všechny nové i stávající předplatitele filmového kanálu HBO je od 15. září připravena velká novinka - HBO Comedy.

Jak již napovídá samotný název, jedná se o tematický kanál zaměřený výhradně na komediální žánr. Diváci se na něm setkají s nejnovějšími filmovými komediemi z hollywoodské produkce, doplněnými nabídkou komediálních seriálů a sitcomů. HBO tak získává „třetího do party“, jak zní slogan podzimní reklamní kampaně HBO, přičemž balík tří filmových kanálů – HBO, HBO2 a HBO Comedy bude divákům nabízen za stejnou cenu jako dosavadní kanály dva.

Spuštěním HBO Comedy vycházíme vstříc mnoha našim zákazníkům, kteří komediální žánr preferují. HBO Comedy je prvním tematickým kanálem tohoto typu v nabídce kabelových, satelitních a IPTV operátorů a přinese divákům to nejlepší ze světové komediální produkce. Předplatitelé HBO přitom získávají tento nový kanál automaticky zcela zdarma. Za jednu cenu tedy HBO nyní přináší hned tři různé cesty k domácí filmové zábavě: HBO, HBO 2 a HBO Comedy,“ shrnuje generální ředitel Ondřej Zach. Stávající předplatitelé HBO získají k HBO Comedy přístup zcela automaticky.

Televizní premiéru bude mít na HBO Comedy v září seriál z originální produkce HBO Lucky Louie. Je prvním sitcomem HBO realizovaným vícekamerovým systémem a natáčel se před živým publikem. Svěží a zábavný seriál, který startuje hned 15. září, vypráví o mladém páru, který se pere s problémy v manželství i rodičovství. HBO Comedy bude vysílat každý den od 10:00 do 02:00 hodin.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář